Zagreb, Maksimir (Bukovačka cesta) - stan od 88,95 m2, u potkrovlju zgrade od dva kata. Pripada mu i vanjsko parkirno mjesto, tako da je ukupna kvadratura 92,08 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, 2 sobe, velikog balkona i kupaonice s tuš kabinom i toaletom. Orijentacija stana je dvostrana, na istok i na zapad, što mu osigurava obilje dnevnog svjetla.
Zgrada je izgrađena 2007. godine. Svaki stan nalazi se na svojoj etaži, što daje dodatnu privatnost stanarima.
Izvrsno povezana lokacija gdje ste s osobnim vozilom do centra grada za 10 minuta. Tek minutu pješice je i autobusna stanica, od kuda linijom 203 možete ili direktno do Kaptola ili do Maksimirske ceste. U blizini se nalazi dječji vrtić, osnovna škola, ljekarna, dućan, a nedaleko i svi ostali sadržaji potrebni za svakodnevan život. Ukoliko poželite malo uživati u prirodi - na pravom ste mjestu! Provozajte se 'preko brda' do Medvednice i od doma do Blizneca ste za 5 minuta.
Prostran lijep stan savršenog rasporeda. Jednostavnom preinakom moguće je dobiti i treću spavaću sobu. Prekrasan pogled s balkona na simbiozu grada i obronaka Medvednice. Idealan stan za obitelj!
Kontakt:
Dora Zima
Licencirani agent
092 1 709 709
d.zima@cornerstone.hr
www.cornerstone.hr
Površina: 103,00 m²
Sobnost: 3
180.000,00 €
Površina: 88,00 m²
Sobnost: 2 S KL
365.000,00 €